本帖最后由 Raytsesss 于 2015-4-5 13:14 编辑 , M6 N) B$ p, H( T3 D! H
qiaohe 发表于 2015-4-5 11:380 T) g& D& o) J+ k8 D H1 A
你确定吗?白蝦26.99/一合四磅26-30,那太便宜了。那为啥一合四磅31-40要31.99呢?小的反而贵了
4 y+ R" M7 K, g( N0 { , [: n+ k* b. q1 S- g5 p, g& ~/ M1 P- z' u3 L9 x
please see the attached link, class one frozen shrimp are the same, anyway price not competitive
Raytsesss 发表于 2015-4-5 13:13! c2 E1 w$ P! \6 N6 s/ R, s. ^! m; T# J
please see the attached link, class one frozen shrimp are the same, anyway price not competiti ...